FK BOKEN          
  KORPBUDKAVLE 20000816          
  Arrangör: Anna Ljungqvist   Karta:
Spjutseröd
  Plats: Linjevägen östra  
  Resultatlista          
Placering Lagnamn Str 1 Str 2   Str 3  
    Banlängd:
2 400 m
Banlängd:
1 700 m
  Banlängd:
3 900 m
 
    res str 1 res str 2 totalt efter 2 str res str 3 slut
resultat
1 CT 1 Björn Gustavsson Jan Wendel   Tomas Westlund  
    10. 16,30 2. 12.01 3. 28,31 1. 21,09 1. 49,40
2 KGB Krister Paulsson Bengt - Göran Bengtsson   Jonas Bengtsson  
    4. 15,35 17. 16,45 11. 32,20 2. 22,28 2. 54,48
3 IK Palmen Frida Palm Birgit Palm   Jörgen Palm  
    1. 15,06 10. 13,44 4. 28,50 6. 26,02 3. 54,52
4 Ericsson Radio Systems Mikael Svensson Viveka Hörlin   Håkan Palm  
    11. 19,45 6. 12,45 12. 32,30 3. 22,30 4. 55,00
5 Elitarna Fredrik Hansen Pontus/Mikael Wendt   Martin Wendt  
    5. 15,35 14. 15,03 9. 30,38 5. 24,34 5. 55,12
6 Elit Maria Wingren Marcus Bohman/Anna Olsson   Gunilla Bohman  
    6. 15,36 4. 12,32 1. 28,08 10. 29,17 6. 57,25
7 The Polyols John Berggren Ann - Christin Persson   Magnus Larsen  
    17. 20,42 9. 13,38 16. 34,20 4. 23,11 7. 57,31
8 CT 2 Per Gunnarsson Kaj Seger   Fabian Ljungqvist  
    9. 16,10 8. 13,28 7. 29,38 9. 28,08 8. 57,46
9 Three generations Reino Öhrn Andreas Westlund   Ann Nilsson  
      Daniel Öhrn      
      Samuel Öhrn      
      Agne Nilsson      
    3. 15,35 13. 14,38 8. 30,03 8. 28,02 9. 58,05
10 Farfars team Nisse Bohman Linus Bohman   Camilla Bohman  
    14. 20,04 1. 9.29 6. 29,33 11. 29,51 10. 59,24
11 Esab lag 1 Bill Schölin Per Gillenius   Peter Larsson  
    7. 15,50 3. 12,24 2. 28,14 14. 31,34 11. 59,48
12 Esab lag 2 Sven Persson Ingvar Jacobsson   Lars Olsson  
    2. 15,14 12. 14,01 5. 29,15 12. 30,36 12. 59,51
13 Janne och töserna Malin Nygren Ulrika Nygren   Jan I Nygren  
    15. 20,05 5. 12,45 13. 32,50 7. 27,58 13. 60,48
14 50 % Andersson Karin Andersson Kerstin Andersson   Leif - Åke Andersson  
    13. 19,52 10. 13,58 15. 33,50 13. 31,17 14. 65,07
15 PES Patrik Andersson Eva - Marie Andersson   Sören Andersson  
    16. 20,32 7. 13,08 14. 33,40 15. 31,50 15. 65,30
16 Tigrarna Susanne Burström Mattias Johansson   Mats Johansson  
    12. 19,48 15. 16,00 6. 35,48 16. 41,28 16. 77,16
17 Perstorp Formox Ronnie Ljungbäck Bengt - Arne Hagsten   Anna Wemby  
      Lucia Bengtsson (22,05)      
    8. 15,55 16. 16,20 10. 32,15 17. 50,05 17. 82,20