FK BOKEN          
  KORPBUDKAVLE 20020829          
    Arrangör: Fam Jan Nygren Karta: Källstorpskartan   Plats: Mulleskogen  
  Resultatlista          
    Sträcka 1 Sträcka 2   Sträcka 3  
    Banlängd: 3 500 m Banlängd: 2 400 m   Banlängd: 5 000 m  
  Lagnamn Resultat sträcka 1 Resultat sträcka 2 Totalt efter str 2 Resultat sträcka 3 Slutresultat
1 Sigbos pågar Fredrik Hansen Camilla Sigbo   Martin Wendt  
    24.16 (2) 17.16 (2) 41.32 (2) 30.03 (5) 71.35
2 Bröderna Persson o son Inge Persson Hannes Persson   Per Persson  
    24.21 (3) 16.50 (1) 41.11 (1) 31.02 (6) 72.13
3 Sofias fan club Lars Hallberg Frida Palm/Marianne Hallberg   Håkan Palm  
    27.46 (10) 19.06 (5) 46.52 (5) 29.31 (4) 76.23
4 Westlunds Andreas Westlund Emil Westlund   Tomas Westlund  
    27.33 (8) 23.19 (14) 50.52 (10) 27.39 (1) 78.31
5 KGB Krister Paulsson B-G Bengtsson   Jonas Bengtsson  
    26.52 (7) 24.25 (15) 51.17 (11) 29.29 (3) 80.46
6 Perstorps Gymnasium 1 Felicia Åkesson Cecilia Andersson   Johan Irwe  
    28.45 (13) 22.37 (10) 51.22 (12) 29.28 (2) 80.50
7 Bengtssons Agne Bengtsson Karin Bengtsson   Håkan Bengtsson  
    24.25 (4) 26.02 (17) 50.27 (7) 32.31 (7) 82.58
8 PMS Patrik Andersson Sören Andersson   Mattias Jarlsson  
    28.10 (12) 18.06 (3) 46.16 (4) 36.45 (12) 83.01
9 Tre generationer Linus Bohman Nisse Bohman   Olle Bohman  
    24.09 (1) 23.11 (13) 47.20 (6) 35.48 (10) 83.08
10 Perstorps Gymnasium 2 Anna Ljungqvist Lina Svensson/Hanna Persson   Carl Johan Svensson  
    30.24 (17) 20.21 (7) 50.45 (9) 35.18 (9) 86.03
11 Green Hunters Gunilla Bohman Marcus Bohman   Camilla Bohman  
    26.28 (6) 18.39 (4) 45.07 (3) 41.08 (16) 86.15
12 Polyolerna Lag 2 Jesper Samuelsson Rikard Ohlin   Mikael Wernersson  
    24.33 (5) 27.25 (20) 51.58 (14) 41.47 (18) 93.45
13 Tyringe Sparbank Karin Persson Ingvar Persson   Stellan Martinsson  
    35.08 (23) 22.38 (11) 57.46 (19) 36.08 (11) 93.54
14 Esab Anna Olsson Maria Wingren   Bill Schölin  
    34.56 (20) 19.34 (6) 54.30 (16) 39.56 (15) 94.26
15 Team Eagels Reino Öhrn Samuel Öhrn   Ann Nilsson  
    27.33 (9) 29.49 (21) 57.22 (18) 39.11 (14) 96.33
16 CT-Nr 1 Björn Gustavsson Per Gunnarsson   Fabian Ljungqvist  
    34.30 (19) 21.13 (8) 55.43 (17) 41.15 (17) 96.58
17 Team O(h)lsson Kennet Ohlsson Elon Ohlsson   Lars Olsson  
    29.38 (15) 24.30 (16) 54.08 (15) 43.00 (20) 97.08
18 sMs Mattias Johansson Susanne Burström   Mats Johansson  
    30.09 (16) 21.40 (9) 51.49 (13) 45.53 (24) 97.42
19 Segerlaget Ola Seger Silvia Seger   Göran Seger  
    27.58 (11) 22.42 (12) 50.40 (8) 49.40 (26) 100.20
20 Anderssons lag Karin Andersson Anders Andersson   Sören Andersson  
    35.05 (21) 27.00 (18) 62.05 (20) 41.47 (18) 103.52
21 Backen - Perstorp AB Nicola Rehnberg Zeljana Dimic-Teoftilovic   Ingemar Carlsson  
    28.55 (14) 34.02 (23) 62.57 (22) 43.10 (21) 106.07
22 Polyolerna lag 3 Per Tyge Anders Johansson   Birger Midelf  
    35.10 (24) 29.59 (22) 65.09 (23) 45.35 (23) 110.44
23 Sölkorvarna Ulrika Nygren Jimmie Karlsson   Malin Nygren  
    35.07 (22) 27.05 (19) 62.12 (21) 49.33 (25) 111.45
24 Polyolerna Lag 1 Johan Larsson Stefan Nilsson   Magnus Larsen  
    30.34 (18) 51.55 (26) 82.29 (24) 33.48 (8) 116.17
25 Åsljunga Therese Hansen Sofie Hansen   Peter Larsson  
    51.56 (25) 37.17 (24) 89.13 (25) 37.48 (13) 127.01
26 Gillebagaren Peter Karlsson Jocke Karlsson   Per Danielsson  
    51.56 (25) 37.26 (25) 89.22 (26) 43.57 (22) 133.19