FK BOKEN
KORPBUDKAVLE 20040811
Banläggare: Leif -Åke Andersson Karta: Källstorpskartan Plats:  Blinkfyradammen
RESULTATLISTA Start - Mål Nedanför backen på Elslingan
Sträcka 1 Sträcka 2     Sträcka 3   Sträcka 3  
Banlängd:  3 390 m Banlängd:  2 430 m   Banlängd:   5 700 m   Banlängd:   5 700 m
  Lagnamn   Resultat sträcka 1   Resultat sträcka 2   Totalt efter sträcka 2   Resultat sträcka 3 Slutresultat Passertid Tid på K 1-passage K 7-8 Tid på passage K 7-8- Mål
31 1 16 MAT "Re-united"   Ann Nilsson 5 Samuel Örn 18:22 2 39:33   Tomas Westlund 1:10:40 59:00 1 19:27 1 11:40
32 288 16   1 21:11 8 Maria Westlund 20:11   41:22 1 31:07            
3 2 2 KGB   Krister Paulsson   Lena  G. Pålsson 3 40:42   Jonas Bengtsson 1:16:33 1:03:02 4 22:20 4 13:31
4 254 2   5 23:00 4 17:42     3 35:51            
13 3 7 Persson x 3   Inge Persson   Hannes Persson 1 38:49   Per Persson 1:19:30 1:03:10 5 24:21 7 16:20
14 269 7   3 22:22 1 16:27     7 40:41            
39 4 20 Skåne / Värmland / Halland   Bill Schölin   Anna-Lena Johansson 5 42:58   Roine Schölin 1:19:55 saknar passertid        
40 255 20   2 22:05 12 20:53     5 36:57            
35 5 18 3 generationer   Olle Bohman   Nisse Bohman 10 46:22   Linus Bohman 1:22:51 1:07:20 2 20:58 6 15:31
36 290 18   4 22:56 14 23:26     4 36:29            
21 6 11 Sofias idoler   Marianne Hallberg   Birgit Palm 11 48:23   Håkan Palm 1:23:00 1:10:17 3 21:54 3 12:43
22 302 11   11 27:40 11 20:43     2 34:37            
1 7 1 DaMöb   Dan Sjöholm   Yvonne Kalén 7 44:16   Richard Sjöholm 1:23:05 1:10:29 6 26:13 2 12:36
2 270 1   8 23:57 10 20:19     6 38:48            
27 8 14 MMS   Mattias Johansson 6 Sandra Johansson 19:11 6 43:06   Magnus Larsen 1:28:20 1:13:05 10 29:59 5 15:15
28 257 14   7 23:55 7 Susanne Burström 19:13   43:08 10 45:14            
23 9 22 Nygrens   Malin Nygren   Ulrika Nygren 12 54:02   Janne Nygren 1:38:20 1:20:40 7 26:38 9 17:40
24 256 22   13 33:49 9 20:13     9 44:18            
43 10 12 Nilsson s   Roland Nilsson   Siw Nilsson 13 57:27   Tobias Nilsson 1:41:17 1:19:55 8 26:55 8 16:55
44 279 12   12 32:00 13 25:47     8 43:50            
7 11 3 Silversmedjan   Björn Andersson   Anders Andersson 8 44:25   Karin Andersson 1:43:05 1:23:40 11 39:15 10 19:25
8 289 3   10 26:50 3 17:35     11 58:40            
11 12 4 Österblads   Anton Österblad   Markus Österblad 9 45:50   Krister Österblad 1:45:55 1:26:15 12 40:25 11 19:40
12 267 4   6 23:49 13 22:01     12 1:00:15            
47   6 ESAB   Lars Hallberg 2 Ulf Dofeldt 4 40:58   Lars Olsson Ej Godkänd 1:09:35 9 28:37 saknar 12:17
48 280 6   8 23:57   17:01       saknar stämpel K13         stämpel K13  
19   24 Norrlänning & Co   Fredrik Zellman   Anette Bohman   saknar stämplar K 4-6   Markus Bohman Ej Godkänd saknar passertid        
20 301 24   14 39:39   saknar stämplar K 4 - 6     13 1:16:00            
49   10 Trastvägen   Christoffer Silversand   Elaine Lundgren   saknar stämplar K 4-6   Bertil Tann Ej Godkänd saknar passertid        
50 303 10     saknar stämpel K 4   saknar stämplar K 4 - 6       saknar stämpel K 5            
  25 Skoglunds   Kristian Skoglund   Anneli Skoglund       Magnus Ohlsson   ej start        
268 25     ej start   ej start       ej start