FK Boken
 
  Interna 5-dagars 2003
 
  Slutresultat efter 5-etapper
 
  Långa banan
  Målgång kl
1 Håkan Palm 0 18:29:03
2 Jonas Bengtsson 11.13
3 Lars Olsson 28.12
4 Magnus Larsen 38.12
5 Fabian Ljungqvist 39.24
6 Peter Larsson 43.45
7 Linus Bohman 44.20
8 Olle Bohman 47.40
9 Fredrik Hansen 55.39
10 Leif Åke Andersson 1.06.23
11 Jan-I Nygren 1.06.27
12 Lars Marntell 1.11.22
13 Gunilla Bohman 1.37.20
  Björn Andersson 3 etapper
  Anna Wingren 2 etapper
  Daniel Liljedahl 2 etapper
  Ingemar Carlsson 2 etapper
  Tomas Westlund 2 etapper
  Camilla Brorsson 1 etapp
  Andreas Blomqvist 1 etapp
  Ann Nilsson 1 etapp
  Mats Brorsson 1 etapp
  Reino Öhrn 1 etapp
 
  Mellan banan  
  Målgång kl
1 Frida Palm 0 18.33.35
2 Sven Persson 5.04
3 Cecilia Andersson 24.47
4 Kenneth Ohlson 37.56
5 Markus Bohman 56.38
  BG Bengtsson 4 etapper
  Susanne Burström 4 etapper
  Gull Svensson 3 etapper
  Gösta Lindberg 3 etapper
  Lars Hallberg 3 etapper
  Malin Nygren 3 etapper
  Mats Johansson 3 etapper
  Anders Andersson 2 etapper
  Bo Svensson 2 etapper
  Camilla Brorsson 2 etapper
  Göran Seger 2 etapper
  Leif Nilsson 2 etapper
  Sten-Arvid Larsson 2 etapper
  Veronica Jönsson 2 etapper
  Anette Jarlsson 1 etapp
  Anna Olsson 1 etapp
  Anna Wingren 1 etapp
  Folke Bladh 1 etapp
  Maria Wingren 1 etapp
  Mattas Jarlsson 1 etapp
  Patrik Andersson 1 etapp
  Samuel Öhrn 1 etapp
  Ulrika Nygren 1 etapp
 
  Korta banan
  Målgång kl
1 Birgit Palm 0.00 18:11:05
2 David Persson 9.00
3 Ulla Olsson 15.39
4 Marcus Persson 28.29
5 Titti Nygren 30.03
Leif Nilsson 3 etapper
Anita Hagerman 2 etapper
  Kerstin Larsson 3 etapper
  Marianne Hallberg 2 etapper
  Oskar Forsman 2 etapper
  Petter Hagerman 2 etapper
  Sofie Hansen 2 etapper
  Therese Hansen 2 etapper
  Anders Marntell 1 etapp
  Anette Jarlsson 1 etapp
  Anna Olsson 1 etapp
  Elon Ohlsson 1 etapp
  Rebecka Brorsson 1 etapp
  Sandra Johansson 1 etapp
  Helena Persson 5 etapper Följeslagare
  Michael Svensson 1 etapp Följeslagare
 
Anmärkningar
1.  Löpare fick tidstillägg efter segrartid på varje etapp
  beroende på hur långt efter
 
2.  Jaktstart efter 3 bästa av de fyra första etapperna
 
3.  Arrangörer fick 0.00 min för sin etapp
 
4.  Startfältet drogs ihop så att samliga startade 
  mellan 17:40:00 och 18:05:00 genom tidstillägg 
  som lades till på måltiden
 
5. Endast löpare och arrangörer som hade minst 
  deltagit i 3 etapper räknades